Bytový podnik Myjava

Spoľahlivý správca vašej nehnuteľnosti

Viac o BP Myjava

Bytový podnik Myjava investuje do obnoviteľných zdrojov energie

Spoločnosti skupiny Energy Group sa rozhodli zapojiť do využívania obnoviteľných zdrojov energie. V roku 2020 boli na strechu plynovej kotolne Bytového podniku Myjava na Hurbanovej ulici v Myjave umiestnené fotovoltické panely, ktoré sa využívajú na prevádzku kotolne.

Prečítať viac Zdielať

Vyúčtovanie nákladov za dodávky a služby za rok 2022

Bytový podnik Myjava pripravuje pre vlastníkov a nájomcov bytov vyúčtovanie nákladov za dodávky a služby za rok 2022. Preplatky bude vracať na bankový účet.

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

o bytovom podniku

Bytový podnik Myjava sa zaoberá výrobou, distribúciou a predajom tepla, správou bytových domov, nebytových priestorov a ich prenájmom.

V súčasnosti zásobujeme teplom viac ako 4500 domácností, škôl a nebytových priestorov. Zabezpečujeme ich komplexný chod vrátane odborných prehliadok, správu fondu opráv a bankových účtov.

Viac o nás

Výroba a distribúcia
tepla a TÚV

Bytový podnik Myjava vyrába teplo a TÚV a zásobuje nimi obytné domy a nebytové priestory v správe. Teplo vyrába vo vlastných tepelných zdrojoch a distribuuje ho prostredníctvom vlastných odovzdávacích staníc.

Vykurovacie obdobie začína 1. septembra a končí 31. mája nasledujúceho kalendárneho roka. Teplo pre vykurovanie sa vo vykurovacom období začína dodávať pri poklese vonkajšej priemernej teploty vzduchu pod 13 °C počas dvoch za sebou nasledujúcich dní.

Viac o výrobe

Správa budov

Bytový podnik Myjava vykonáva správu v súlade so zákonom č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov. Na základe zmluvy o výkone správy zabezpečuje pre bytové domy a nebytové priestory množstvo dôležitých činností.

Umožňuje realizovať zámery, o ktorých vlastníci rozhodli v rámci plánu rekonštrukcie a modernizácie domu. Vykonáva dozor nad platobnou disciplínou vlastníkov a nájomcov nehnuteľností, pomáha predchádzať problémom a súdnym sporom.

Viac informácií

Voľné pracovné miesta

Hľadáte zamestnanie? Pošlite nám svoj životopis.   Kariéra

ŠTATUTÁRNI ZÁSTUPCOVIA

Ing. Andrej Obrtlík
Konateľ

Ing. Eva Krčová
Konateľ

Ing. Štefan Vystavel
Konateľ

V prípade otázok nás kontaktujte tu.

Podporujeme

V roku 2022 pomohla Podporná asociácia EG 25 kolegom

V roku 2022 pomohla Podporná asociácia EG 25 kolegom

1. 2. 2023

Podporná asociácia EG v roku 2022 podporila 25 spolupracovníkov a ich rodiny. Na pomoc bola vyzberaná celková suma 16 238 EUR.

Prečítať viac   Zdielať

Bytový podnik Myjava a SLOVARM aj v roku 2022 podporili neziskové organizácie na Myjave

Bytový podnik Myjava a SLOVARM aj v roku 2022 podporili neziskové organizácie na Myjave

25. 10. 2022

Dňa 20. 10. 2022 spoločnosti SLOVARM a Bytový podnik Myjava opäť odovzdali finančné dary neziskovým organizáciám z Myjavy.

Prečítať viac   Zdielať